לפרטים נוספים והזמנות | 09-9550040 | עקבו אחרינו ב- 

מ ה פ ך ! הילה הגיע אלינו לאחר שביצעו בשערה מספר הבהרות לא מוצלחות, שגרמו לשבירת השיער. לאחר תאום ציפיות, ביצענו בשערה פגמנטציה לנטרול מצב של ירוקת וצבענו את שיערה בגוון חום טבעי.

כל זה בכדי שלא תצטרך לצבוע את שערה בעתיד. דבר שיגרום לשיקומו באופן המהיר ביותר.

בנוסף ביצענו תוספות שיער ברמת פרימיום להקניית אורך ונפח, בצורה הטבעית ביותר תוך שמירה על בריאות השיער ושיקומו.

בכך החזרנו לה את מראה הנעורים הכל כך יפה.

חשוב לדעת

כיום יש מספר שיטות עבודה כל ספר נוטה לקדם את השיטה בה הוא עובד תוך יצירת ספק בשאר השיטות ובכך נוצר בלבול רב בקרב לקוחות שלא יודעות מה השיטה הטובה ביותר עבורם. כיום ניתן לעבוד בכול השיטות המתקדמות בלבד שהספר ידע לבצע כל שיטה באופן מקצועי וברמת ביצוע גבוה. יש לאבחן את מצב השיער של הלקוחה ביחס לתוצאה אליה אנו רוצים להגיע, ורק אז להחליט על שיטת הביצוע, לכול חומר חיבור יש את המנטרל המתאים ורק איתו ניתן להסיר את התוספת ללא פגיעה או גרימת נזק לשיער.

חיבור פולימר קרטין

מתבצע בעזרת מלחם השיער מגיע בקבוצות של 0.8 עד 1.2 גרם ליחידה שבקצה של כל קבוצה נמצא הקרטין, חומר שממנו בנויה השיערה. אנו ממיסים קלות בעזרת המלחם, ויוצרים חיבור דק ועדין קרוב לקרקפת, חיבור זה אמור להחזיק שישה חודשים. לאחר פרק זמן זה יש צורך לבצע פירוק וחידוש את הקרטין ממיסים בעזרת מנטרל שמפרק בקלות את התוספת מהשיער תוך שמירה מקסימלית על בריאות השיער.

חיבורים ע"י דבק נחשב לעמיד ביותר

ומיועד לחבר שיער שמגיע בקוקו טבעי ולרוב לא מעובד הנחשב לשיער איכותי ביותר הביצוע חייב לעסות ע"י ספר בעל ניסיון רב בתחום שכן בשיטה זו השיער מגיע בתפזורת והספר בונה את הראש לפי התייחסות למספר פרמטרים. לקוחה שמגיע עם שיער עבה ומלא במיוחד ורוצה להקנות בעיקר אורך נבצע חיבורים של קבוצות שיער גדולות יותר המתאימות לשיער הלקוחה. בשיער דק ודליל ניצור חיבור מינימלי ביחס לשיער הלקוחה. יש להתאים את קבוצת השער שאנו מחברים לכמות שווה של שיער הלקוחה, במידה והיחידה תהיה עבה מקבוצת השיער של הלקוחה, מצב זה יכול להכביד לאורך זמן על שיער הלקוחה ולגרום אי נוחות בתחושה ואף לגרום לקריעה.

חיבורים ע"י מדבקות נחשבים לחיבורים עדינים ביותר

החיבורים שטוחים ובלתי מורגשים. את החיבורים צריך להסיר אחת לחודשיים, ולהחליף את המדבקות, מיועד לבעלות שיער עדין. וכאלה שמוכנות להגיע אחת לחודשיים לטיפול להבדיל מהשיטות האחרות המחזיקות עד שישה חודשים ויותר.

חיבורים ע"י חרוזים ללא דבקים והלחמות.

ללא חומרים ממיסים. ניתן להסיר בקלות, מגיע ביחידות בודדות ודקות, ומיועד למי שלא מעוניינת בכמות גדולה. מחזיק פחות זמן על השיער מחבורים ע"י הלחמות ודבקים. אפשר לשנות בקלות כל מה שקשור לתיחזוק. מצריך ביקורים דחופים יותר במספרה, השיער מגיע בשלל טקסטורות, חלק, גלי ומתולתל.

הפתרון המושלם לשיער דליל

מילוי ועיבוי שיער דליל
מילוי שיער דליל בשיטה יחודית, המשלבת יחידה של תוספת שיער המתחברת ללא הלחמות ודבקים. יוצרת פתרון מיידי לדלילות באזור הפוני, הקודקוד, והפדחת. נשים רבות שסבלו מדלילות באזורים אלה הוגבלו בזמן היום יום, בכך שיצר חוסר בטחון. נהנות היום ממראה שער מלא ושופע.